Co robię?

Natalia Bednarczyk - W czym mogę Ci pomóc?

W mojej "fabryce pikseli" zajmuję się tworzeniem wizerunku marki (firmowej/osobistej/blogowej) od podstaw, a także rebrandingiem, czyli zmianą wizerunku już istniejących marek.

Wierzę, że każda marka powinna mieć identyfikację, z którą jej właściciel(ka) czuje się dobrze, utożsamia się z nią i ma chęć chwalić się nią całemu światu :) Wierzę także, że piękna i "skrojona na miarę" identyfikacja może dodać pewności siebie i wiary we własną markę, i być pozytywnym kopniakiem do działania i realizowania swoich marzeń. Lubię pomagać innym w realizacji tych marzeń :)

Hasłem przewodnim mojego Pixels Factory jest pytanie "W czym mogę Ci pomóc?", które podkradłam jakiś czas temu Marcinowi Osmanowi :) Te kilka słów to nie jakiś tam slogan, który "się sprzedaje". To stan umysłu :)

Więc... W CZYM MOGĘ CI POMÓC? :) Jeśli już to wiesz, to świetnie, a jeśli nie do końca, to przejrzyj listę poniżej - może coś sobie z niej wybierzesz? :) Możesz także zajrzeć do mojego portfolio, w którym znajdziesz prezentacje wybranych projektów mojego autorstwa. Prezentacje te pokażą Ci, jak wygląda efekt końcowy współpracy ze mną; pomogą Ci także w lepszym zrozumieniu, czym jest koncepcja identyfikacji wizualnej, jak można ją indywidualnie dopasować do danej marki i co można stworzyć na jej bazie. A teraz do rzeczy :) Co robię?

Web design

Projektuję i koduję strony www, w tym:

  • strony responsywne (RWD)
  • strony z systemem zarządzania treścią WordPress
  • blogi
  • landing pages

Zajmuję się tworzeniem stron od podstaw (projekt graficzny + jego zakodowanie). Nie pracuję na szablonach czyjegoś autorstwa, nie przerabiam także już istniejących kodów.

Identyfikacja marki

Tworzę pełną koncepcję identyfikacji wizualnej, w tym:

  • logo
  • księgę znaku ("instrukcja obsługi logo")
  • dobór kolorystyki, krojów pisma, wzorów, tekstur, fotografii itp.

W ramach pracy nad identyfikacją wizualną mogę stworzyć także oprawę graficzną Twoich stron na portalach społecznościowych oraz materiały firmowe (wizytówki, bileciki z podziękowaniem za zakup itp.). Projekty te tworzę jedynie w pakiecie z identyfikacją.

Projekty do druku

Projektuję materiały na potrzeby druku, w tym:

  • plakaty
  • okładki książek
  • okładki płyt

Kiedy zapisy?

Ponieważ jestem w stanie stworzyć ograniczoną liczbę projektów na miesiąc, a praca przy każdym projekcie jest bardzo indywidualna i nie da się jej zaplanować co do dnia - wolne terminy bywają u mnie zwykle oddalone o kilka miesięcy, a zapisy na nowe projekty odbywają się kilka razy w roku.

Zapisy na najbliższe kilka miesięcy są już niestety zamknięte, a kolejne ruszą w II/III kwartale 2017 roku. O konkretnym terminie będę informować tutaj i na Facebooku

Jeśli jednak masz do mnie inne pytania lub chcesz po prostu się przywitać - pisz śmiało :) Z góry przepraszam, jeśli odpowiedź przyjdzie do Ciebie z poślizgiem - kiedy zapisy są zamknięte, nie odpisuję na maile tak często, jak w trakcie ich trwania.

Ponieważ każdy klient i każdy projekt jest inny - inny jest także zakres prac przy wszystkich wykonywanych przeze mnie zleceniach. Każde z tych zleceń wyceniam więc indywidualnie, na podstawie wcześniejszych rozmów oraz poznania potrzeb, wymagań i graficznych marzeń klienta. Z tego powodu w ofercie nie podaję ani przedziału cenowego, ani rozpiski pakietów - zależy mi bowiem na tym, żeby Twoje zlecenie "skomponować" indywidualnie, na podstawie tylko i wyłącznie tego, czego naprawdę potrzebujesz. To da Ci gwarancję, że zapłacisz za projekt lub projekty, które w 100% odpowiadają Twoim wymaganiom, a nie za coś, co wchodzi w skład któregoś z pakietów, mimo że do niczego nie jest Ci to potrzebne :)

Zapisy na ten rok są już zamknięte, jeśli jednak jesteś zainteresowany wstępną wyceną Twojego wymarzonego projektu według obecnego cennika - odezwij się do mnie i opowiedz o swoim pomyśle :)