Poznajmy się bliżej

Nazywam się Natalia Bednarczyk, jestem graficzką i Pogromczynią Pixeli 🙂 Tworzę strony www, identyfikację wizualną (w tym logo) i projekty do druku. Pixels Factory to moje małe studio graficzne, które założyłam w czerwcu 2014 roku z myślą o tym, by spełniać graficzne marzenia swoje i innych 🙂

Wierzę, że dobra identyfikacja wizualna jest czymś, co może pomóc marce lub blogowi w wybiciu się i osiągnięciu sukcesu, a także dodać właścicielowi tej marki/bloga pewności siebie i wiary w to, co robi. To trochę jak z ubraniem - kiedy masz na sobie coś, w czym czujesz się dobrze, o wiele łatwiej przychodzi Ci wyjście do ludzi i podbój świata 🙂 Podobnie jest z identyfikacją wizualną - z o wiele większą łatwością wychodzisz do ludzi i do świata z tym, co masz do zaoferowania, kiedy Twoja marka czy blog ubrane są w projekty, o których myślisz, że to jest TO.

Wierzę także, że nie warto spychać swojej identyfikacji wizualnej na boczny tor, lecz już od początku budowania marki zadbać o jej oprawę graficzną, z pomocą grafika lub na własną rękę. Żeby Ci to ułatwić, dzielę się swoją wiedzą z zakresu komunikacji wizualnej na pixelowym blogu oraz na fanpage'u. Bierz z tej wiedzy ile wlezie i wykorzystaj ją w budowaniu swojego wizerunku, a potem ruszaj ze swoją marką czy blogiem na podbój świata! 🙂 Jeśli jednak czujesz, że praca nad Twoją identyfikacją wizualną czy stroną www na własną rękę Cię przerasta, z chęcią Ci w tym pomogę. Napisz do mnie w trakcie trwania zapisów (dowiedz się, kiedy ruszają), a ja spełnię Twoje graficzne marzenia i zaprojektuję dla Ciebie taką identyfikację czy stronę, która będzie wyrażała Ciebie i Twoją markę w 100%.

Hasłem przewodnim moim i mojej „fabryki pikseli” jest pytanie „W czym mogę Ci pomóc?”, które podkradłam jakiś czas temu Marcinowi Osmanowi 🙂 Więc... W CZYM MOGĘ CI POMÓC? 🙂

Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 1 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 2 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 3 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 4 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 5 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 6
Natalia Bednarczyk - zdjęcie

Chcesz wiedzieć o mnie trochę więcej?

Jeśli tak, to bardzo mi miło 🙂

Kocham projektować, kocham tworzyć, kocham pomagać ludziom w nawiązywaniu wizualnej komunikacji z ich wymarzonymi klientami/czytelnikami i w realizacji ich biznesowych/blogowych celów.

Moja miłość do projektowania grafiki zrodziła się kilkanaście lat temu i zaprowadziła mnie do wrocławskiego Ośrodka Postaw Twórczych, gdzie w Pracowni Projektowania Graficznego szlifowałam swoje umiejętności i wiedzę. Z czasem do zainteresowania grafiką dołączyło także zamiłowanie do fotografii, które rozwijałam we Wrocławskich Szkołach Fotograficznych (PHO-BOS). Z połączenia obu tych pasji powstało Pixels Factory, które pozwala mi realizować się w tym, co kocham najbardziej.

Założenie własnej działalności okazało się być strzałem w dziesiątkę. Bardzo cenię sobie niezależność, którą daje mi freelance, ten tryb pracy pozwala mi dawać z siebie wszystko i każdy projekt dopracowywać w 100%. Co do piksela 🙂 Uwielbiam też tę pozytywną energię, jaką daje praca na własny rachunek oraz poznawanie i współpraca z innymi freelancerami.

Od października 2015 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (STGU), które zrzesza projektantów graficznych i wspiera rozwój designu w Polsce.

Poza grafiką i fotografią lubię i kocham wiele rzeczy 🙂 Między innymi:

kawę

muzykę

wiersze Haliny Poświatowskiej

ludzi 🙂

zwierzęta

rysunek

taniec

pisanie

śpiew, chociaż śpiewać to ja nie umiem 🙂

język hiszpański

Moje motto:

„Zawsze podążaj za swoją pasją.
Nigdy nie pytaj czy jest ona realistyczna, czy nie.”

Deepak Chopra

Moi klienci 💛

W mojej „fabryce pikseli” współpracowałam i współpracuję z takimi markami, jak Pani Swojego Czasu, Urszula Marketing czy Mahila. Jeśli masz chęć, możesz przeczytać opinie tych i innych marek (a właściwie ich właścicielek 🙂 ) na temat naszej współpracy.