Poznajmy się bliżej

Natalia Bednarczyk - Pogromczyni Pixeli

Nazywam się Natalia Bednarczyk i jestem Pogromczynią Pixeli, zwaną także Wiedźmą Pixelową. Czyli krótko mowiąc graficzką 🙂 Tworzę strony www, identyfikację wizualną (w tym logo), projekty do druku i sketchnotki. Pixels Factory, czyli moją "fabrykę pixeli", założyłam w czerwcu 2014 roku z myślą o tym, by spełniać graficzne marzenia swoje i innych ✨

Wierzę, że dobra identyfikacja wizualna jest czymś, co może pomóc marce lub blogowi w wybiciu się, nabraniu rozmachu i podbiciu świata, a także dodać twórcy tej marki/bloga pewności siebie i tego, co robi. To trochę jak z ubraniem - kiedy masz na sobie coś, w czym czujesz się dobrze, o wiele łatwiej przychodzi Ci wyjście do ludzi i podbój świata 🙂 Podobnie jest z identyfikacją wizualną - z o wiele większą łatwością wychodzisz do ludzi i do świata z tym, co masz do pokazania, kiedy Twoja marka czy blog ubrane są w projekty, co do których czujesz, że to jest TO.

Wierzę także, że nie warto spychać swojej identyfikacji wizualnej na boczny tor, lecz już od początku budowania marki wziąć się za jej oprawę graficzną - czy to z grafikiem, czy na własną rękę. Żeby Ci to uprzyjemnić (i pokazać, że dasz sobie radę!), dzielę się swoją wiedzą z zakresu projektowania i nie tylko na moim blogu i fanpage'u. Bierz z tej wiedzy ile wlezie i wykorzystaj ją w budowaniu swojej marki, a potem ruszaj na podbój świata! 🙂 Jeśli jednak czujesz, że praca nad Twoją identyfikacją wizualną czy stroną www na własną rękę Cię przerasta, z chęcią Ci w tym pomogę. Napisz do mnie w trakcie trwania zapisów (dowiedz się, kiedy ruszają), a ja spełnię Twoje graficzne marzenia i zaprojektuję dla Ciebie taką identyfikację czy stronę, która będzie odzwierciedlała Ciebie i Twoją markę w 100%.

Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 1 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 2 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 3 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 4 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 5 Natalia Bednarczyk - zdjęcie numer 6
Natalia Bednarczyk - zdjęcie

Chcesz wiedzieć o mnie trochę więcej?

Jeśli tak, to bardzo mi miło 🙂

Kocham projektować, kocham tworzyć, kocham pomagać innym w spełnianiu ich biznesowych/blogowych marzeń.

Moja miłość do projektowania grafiki zrodziła się kilkanaście lat temu i zaprowadziła mnie do wrocławskiego Ośrodka Postaw Twórczych, gdzie w Pracowni Projektowania Graficznego szlifowałam swoje umiejętności i wiedzę. Z czasem do zainteresowania grafiką dołączyło także zamiłowanie do fotografii, które rozwijałam we Wrocławskich Szkołach Fotograficznych (PHO-BOS).

Z połączenia obu tych pasji w 2014 roku zrodziło się Pixels Factory.

Od października 2015 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (STGU), które zrzesza projektantów graficznych i wspiera rozwój designu w Polsce.

Kolejnym krokiem w moim rozwoju było ukończenie w 2016 roku Akademii Sketchnotingu pod okiem fantastycznej sketchnoterki i ilustratorki Agaty Jakuszko. Przed Akademią nie miałam pomysłu na to, jak w swojej pracy - poza szkicowaniem logo - oderwać się od czasu do czasu od elektroniki i zanurzyć się w tym, co także kocham: kartkach papieru, ołówkach, mazakach, pastelach. I byciu offline! Projekty sketchnotingowe to strzał w dziesiątkę i idealna odskocznia od gapienia się w ekran komputera 🙂

Stworzenie Pixels Factory było dla mnie początkiem fantastycznej przygody i niezależności. Uwielbiam tę niezależność, którą daje mi freelance! Ten tryb pracy pozwala mi dawać z siebie wszystko i każdy projekt dopracowywać w 100%. Co do pixela 🙂 Uwielbiam też tę pozytywną energię, jaką daje praca na własny rachunek oraz poznawanie i współpraca z innymi freelancerami.

Poza grafiką i fotografią lubię i kocham wiele rzeczy 🙂 Między innymi:

kawę

muzykę

wiersze Haliny Poświatowskiej

ludzi 🙂

zwierzęta

rysunek

taniec

pisanie

śpiew, chociaż śpiewać to ja nie umiem 🙂

język hiszpański

Moi klienci 💛

W mojej „fabryce pikseli” współpracowałam i współpracuję z takimi markami i osobami jak Pani Swojego Czasu, Urszula Marketing, Ewelina Muc czy Języki i Podróże. Jeśli masz chęć, możesz przeczytać opinie tych i innych osób na temat naszej współpracy.